Grup de suport - Bucuresti 2017

Informatii si discutii despre proceduri de fertilizare in vitro si inseminare artificiala, despre medici si tratamente, in Romania & abroad.
SOS Infertilitatea
Administrator

Re: Grup de suport - Bucuresti 2017

Mesajde SOS Infertilitatea » Lun Iul 03, 2017 9:34 pm

Multumim inca o data partenerilor nostri care ne-au pus la dispozitie un spatiu atat de placut si de intim si de inspirant si de central-plasat pentru Grupul de Suport!

Nu ezitati sa dati un like pe pagina Gallery https://www.facebook.com/Gallery-735437236572162/ si pe cea a Asociatiei Nationale pentru Arte Vizuale Contemporane https://www.facebook.com/Asocia%C8%9Bia ... 808727710/, partenerii nostri in acest proiect.
I always wondered
why somebody didn’t do
something about that,
then I realized
I AM SOMEBODY.

[...and you, and you!]

Imagine ... Imagine... Imagine ... Imagine ... Imagine... Imagine ... Imagine ...Imagine ... Imagine... Imagine

SOS Infertilitatea
Administrator

Re: Grup de suport - Bucuresti 2017

Mesajde SOS Infertilitatea » Joi Iul 13, 2017 6:21 am

Reluam intrebarea:

SOS Infertilitatea scrie:Intrebare: ar exista interes pentru organizarea unui nou grup de suport in toamna in Bucuresti? Scrieti va rugam la grupdesuport@sosinfertilitatea.ro

Pentru cei care doresc grupuri de suport in alte orase: va rugam sa preluati initiativa pentru a organiza in plan local. Trebuie gasite doritoarele din plan local (7 - 10 participante), un psiholog specializat daca nu in infertilitate atunci in terapie de familie, si un loc in care sa se tina reuniunile (de pilda, biblioteca oraseneasca, o sala de conferinte, ...). SOS Infertilitatea poate sprijini financiar actiunea, acopera cheltuielile inerente. Scrieti va rugam la grupdesuport@sosinfertilitatea.ro
I always wondered
why somebody didn’t do
something about that,
then I realized
I AM SOMEBODY.

[...and you, and you!]

Imagine ... Imagine... Imagine ... Imagine ... Imagine... Imagine ... Imagine ...Imagine ... Imagine... Imagine

Înapoi la “PROCEDURI”