>100 de medici. Inventatorul ICSI la Winter Forum, Cluj!

Participari SOS Infertilitatea la evenimente despre infertilitate sau de ordin general (ale societatii civile sau ale asociatiilor de pacienti)
N.C.B.
Knowledge isn't power. Action is.

Re: >100 de medici. Inventatorul ICSI la Winter Forum, Cluj!

Mesajde N.C.B. » Mie Aug 21, 2013 11:33 am

LaviniaAlexandra scrie:nu am stiut ca a fost doctorul platteau in romania !!! prietena mea a ramas insarcinata cu el la brussels si are un baietel superb, este extraodinara rata de reusita acolo. am scris si eu un mail, astept sa mai strang bani caci nu e tocmai ieftin. dar mai ales pe infertilitate masculina sunt excelenti, la prietena mea (adica la sotul ei) era azoospermie si nici noi suntem departe de acest diagnostic. [jale!] imi pun speranta in dr. platteau ! [gravi]

Da, LaviniaAlexandra, a fost prezent, am inteles ca era al patrulea an consecutiv cand venea la Winter Forum in Romania. Este foarte carismatic si ...neconventional in prezentari (am aflat de pilda si cine sunt fotbalistii romani care joaca in Belgia :D).

Si eu cunosc pe cineva care a reusit sa devina mama cu ajutorul sau, tot azoospermie era (nu cred ca este aceeasi persoana, cunoscuta mea are fetita). Da, sunt foarte tari belgienii!

Mult succes iti urez!
To make a looooong story short:

FIV nr. 7 (ET nr. 10) reusit, martie-aprilie 2013, Grecia, dr. Konstantinos Giatras.

Din 16 decembrie 2013, mama Larei.

* * *

Daca doriti sa ma adaugati drept contact pe Facebook: Imagine ...
Pagina oficiala, de tip „LIKE”: Imagine
Grupul SOS Infertilitatea (closed group): Imagine

Înapoi la “Conferinte, workshop-uri, seminarii.”